۱۳۹۴ اردیبهشت ۹, چهارشنبه

بیش از یک میلیون انسان به آب و غذا و امداد پزشکی نیاز دارند!تا کنون 4300 انسان در زلزله اخیر سرزمین نپال در شمال هندوستان کشته شده اند.
بیش از یک میلیون نفر در شرایط ویرانی بعد از زمین لرزه نیازمند مواد غذایی و آب و برق و امداد پزشکی مانده اند! بیش از هشت هزار نفر زخمی هستند. خبرگزاری ها می گویند که گروه های امدادی هنوز وارد مناطق دور افتاده نشده اند. این مناطق دور افتاده همان جاهایی است که بیشترین قربانی را گرفته و بیشترین انسان در شرایط دهشتناک هنوز چشم براه کمک ها هستند. این مردم از فقیرترین و بی پناهترین مردم کشورهای فقیر میباشند. انسانهای زنده بیشماری در زیر خاک با نرسیدن کمک های امدادی زنده بگور خواهند شد. قرن بیست و یکم است. قرن تکنولوژی! قرن پیشرفت! قرن ارتباطات گسترده! با اینحال مردمی در یکی از فقیرترین کشورهای جهان با یک زمین لرزه هزار... هزار مثل برگ خزان بر زمین می ریزند و در خاک خودشان با نداشتن کمترین امکانات امدادگری زنده بگور می شوند! بر سیاستمداران این جهان متمدن! مبارک باشد!

با درد این مردم درد میکشم! با آنها که عزیزانشان در زیر خاک هستند و هیچ کاری از دستشان برنمی آید! با آنها که چشم براه کمک ها به آسمان این شب تاریک چشم دوخته اند!

عاطفه اقبال - 28 آوریل 2015


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر