۱۳۹۰ اسفند ۱۰, چهارشنبه

رای من خونین است!
جمعه 12 اسفند روز رای دادن به نمایش انتخاباتی مجلس نهم جمهوری اسلامی است. آنکس که در اینروز پای صندوق های رای میرود شرافت و وجدان و انسانیت خود را زیر پا میگذارد. البته به غیر از نیروهای ولایت فقیه که اساسا از این خصوصیات تهی هستند. این تحریم را زندانیان در بند این رژیم با وجود تهدیدات فراوان با پذیرفتن بهای آن فریاد کرده اند. به این تحریم تک تک نیروهای مردمی فراخوان داده اند. به تحریمی که از گوشه و کنار و از وجدانهای بیدار ایران زمین برخاسته است، پاسخ مثبت دهیم. 

اینبار رای دادن به انتخابات رای دادن دوباره به "جمهوری اسلامی" این رژیم جنایتکار است. تائید کردن دستگیری ها، شکنجه ها، سنگسارها، تجاوزها و فقر و بیکاری و نکبت و سرکوب و تحقیر مردم در سراسر ایران است. اینبار رای دادن همدست شدن با دژخیمان جمهوری اسلامی در خون کسانی است که در طی این سی و چهار سال حکومت این رژیم به هر شکلی بر خاک افتادند. 

همه با هم با تحریم انتخابات به رژیم جهل و جنایت جمهوری اسلامی که میهنمان را به ویرانی و خون کشیده یک " نه " بزرگ بگوئیم. و به جهانیان نشان دهیم که ما رژیم ولایت فقیه را نمی خواهیم. این کوچکترین کاری است که میتوانیم به احترام دلاورانی که با خونشان در طی این سالها در جستجوی آزادی کشته شدند و در سراسر این میهن در بهشت زهرا و خاوران و تک تک قبرستانهای سراسر ایران با سربلندی و مظلومیت خفته اند انجام دهیم. به احترام در زنجیرانی که آزادی را فریاد میزنند. با نرفتن به پای صندوق ها در روز جمعه "آزادی" را با تمام وجود فریاد بزنیم. 

روز جمعه 12 اسفند 90، صحنه ی نبردی دیگر است که در یکطرف مردم و در طرف مقابل سردمداران جمهوری اسلامی و شرکا قرار دارند. بی شک مردم در این صحنه فقط و فقط به بهای ایستادن و " نه " گفتن به اینهمه جنایت و فساد و ویرانی پیروز خواهند شد. خورشید ایران زمین در پشت قله های دماوند در انتظار فرصتی برای دمیدن و نور افشاندن در سراسر میهن زیبای ماست. به این انتظار پایان دهیم.

عاطفه اقبال - 10 اسفند 90 برابر با 29 فوریه 2012

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر