۱۳۹۰ بهمن ۴, سه‌شنبه

اعترافات ملاحسنی در رابطه اعدام پسرشملا حسنی آخوند جمعه ارومیه : سی سال بعد از اعدام فرزندم هنوز رنج میبرم. ملاحسنی که خودش مخفیگاه پسر جوانش را به کمیته نشان داده بود به امید اینکه او را فقط به زندان می اندازند و ارشادش میکنند ولی تا بخود جنبید، جسد پسرش را به او تحویل دادند! آری آنروزها به همین سادگی بود. جان یک انسان را گرفتن و خانواده ای را غرق عزا کردن.... حسنی در این گفتگو گفته است که پسرش رشید، مستحق اعدام نبود. او جنایتی را مرتکب نشده بود، یا کسی را نکشته بود. تنها جرمش این بود که گرایش شدید کمونیستی داشت و این هرگز منجر به اعدام کسی نمی‌شود.». او همچنین در کتاب خاطراتش نوشته است که آنروزها بصورت " قله ای " !! مخالفان را اعدام میکردند. این قسمتی از اعترافات یکی از دست اندرکاران این رژیم است که از درد از دست دادن پسرش به آن پرداخته است... 

ولی بقول شاعر، در آنروز که پرده در افتد چه ها کنند!؟ 

عاطفه اقبال - 24 ژانویه 2012


کامنت ها در فیسبوک11 commentaires
Commentaires
Alireza Esfandiary na inke khodesh gorg nistttttttttt!!!!ROYA shoma ghoseye ina ro nakhorin
Atefeh Eghbal
رویای عزیز کسی که خودش گرگ باشد به گرگها اعتماد میکند. فکر میکرد که فرزندان دیگران را اعدام میکنند ولی به حرمت او که از خودشان است و عکس خمینی را پشت سرش دارد از اعدام پسرش جلوگیری میکنند. ولی اینها به هیچ کس رحم نکردند.
Atefeh Eghbal
علیرضای عزیز با سلام مدتی نبودید. به صفحه من خوش آمدید.
Alireza Esfandiary
سلام ممنونم از توجه شما.همش اینجا داریم دادو بیدا میکنیم اونا هم دارن هر غلطی دلشون میخواد میکنند،یاس آور نیست؟؟؟
Alireza Esfandiary
رویای عزیز مردم ما ساده لوح بودن و هستن که این آقا و اسلافشون شدن همه کاره ی مملکت.این آقا با این سنش همیشه یه اسلحه کمری همراهشه هرکسو بخواد و تشخیص بده خودش در دم میکشه ،قاضی و قانون هم حالیش نیست!!!
Said Puladi
Said Puladi
من همان موقع در زندان تبريز با پسران اين جلاد هم بند بودم، پسران شان واقعآ قهرمان بودند و اين جلاد حكم اعدام فرزندانش را خودش تائيد كرده بود. اين جلادان بيش از ١٥٠٠٠٠ نفر را اعدام كرده اند و ككشان هم نگزيده و حالا بعد از ٣٢ سال به فكر پسرش افتاده!! اى بيرحم ، نامرد، نامروت، جلاد بوزينه صفت!! اين جلادان بزودى به سزاى اعمالشان خواهند رسيد. مرگ بر اصل ولايت فقيه. لعنت بر. خميني.
Said Puladi
Said Puladi
منظورم از ١٥٠ هزار اعدامي فقط اعداميان سياسى بود، وگرنه تعداد اعداميان در اين ٣٢ سال خيلي بيشتر از رقم ميباشد.
Atefeh Eghbal
سعید عزیز با سلام، تا جایی که میدانم یک پسر ملاحسنی مدت کوتاهی در زندان تبریز تحت نظر موسوی تبریزی بود و بعد به دستور داماد موسوی تبریزی اعدام شد. آنطور که در کتاب خاطرات ملاحسنی آمده او خودش پسرش را لو میدهد تا ارشادش کنند ولی فکر نمیکرده که اعدام شود. و نوشته که پسرش رامستحق اعدام نمیدانسته است. - لابد فرزندان دیگران را مستحق اعدام میدانسته !!- ولی به هر حال در اینکه اکثر این آخوندها در جنایات دست داشته اند شکی نیست و مدارک آنهم موجود است. ملاحسنی هم که وضعیتش مشخص است..
Atefeh Eghbal
در رابطه با پدر و مادرهایی که تحت تاثیر خمینی فرزندان خود را لو دادند و حتی حکم اعدام آنها را صادر کردند نیز داستانی دیگر است.. من تعدادی از آنها را می دانم که بعد از سالها دیوانه شده اند. یکی از این پدر و مادرها که پسرش 19 ساله اش را که هوادار مجاهدین بود لو دادند بعد  از چند سال چنان دچار کابوس شده بودند که میگفتند میروند سر قبر پسرشان و فقط گریه میکنند تا آنها را ببخشد. من فکر میکنم که دیوانگی کوچکترین تقاصی است که این چنین افراد پس خواهند داد.. راه هنوز دراز است و قلندر بیدار..
Said Puladi
Said Puladi
درود بر شما خانم اقبال

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر