۱۳۸۹ آذر ۱۸, پنجشنبه

تراوشات ذهن معلول ولیان سفیه

در کانال دو جمهوری آخوندی مصاحبه ای با یک حزب اللهی انجام شده که تراوشات ذهن معلول ولیان سفیه را در کشورمان نشان میدهد. این آقا که گویا یکسر به بهشت و جهنم سفر کرده و همه مقررات آنجا را میداند در رابطه با شب قبر و نکیر و منکر و اینکه به چه زبانی حرف میزنند توضیح میدهد.
سئوال مصاحبه گر :
پرسش و پاسخ از چه زمانی در قبر شروع میشود و حضور دو ملکه پرسشگر نکیر و منکر چطور است و بعد هم یک سئوالی که بچه ها هی می پرسند که زبان او چیست و به چه زبانی این پرسش و پاسخ اتفاق میافتد؟
پاسخ : روایت داریم که افرادی که اهل بهشت هستند و خداوند خودش میدونه که ما بهشتی هستیم یا جهنمی هستیم.چون خداوند سریع الحسابه و ته خط رو می دونه. اهل بهشت به هر زبانی باشند، زبانشون به عربی برمیگردد. به همین خاطر هم تلقین ها را عربی می خوانند. بنا بر اینه که این اهل بهشت می فهمند. و حتی عرب اگه اهل جهنم باشه زبانش به عجم برمیگرده!! حتی تو جهنم هیچ سخن عربی رد و بدل نمیشه! و تو بهشت هم کلا عربی حرف میزنند ! یعنی اهل بهشت از اینجا به بعد همه اش عربی است!! – اینجا مصاحبه گر میگوید : آخ جون! من عربی بلدم !- حاج آقا پاسخ میدهد : نه آنجا یاد می دهند...
وای بحال مردمی که چنین معلول های ذهنی بر آنها حکومت میکنند و فرمان می رانند . سرنگونی تنها راه رهایی ما از دست کسانی است که جایشان به مثابه دیوانگان زنجیری در زندان روانی است.
عاطفه اقبال – 18 آذر 89 برابر با 9 دسامبر 2010

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر