۱۳۸۹ آذر ۷, یکشنبه

مبارک باشد، طرح جدید احمدی نژاد !


مبارک باشد، طرح جدید احمدی نژاد : ازدواج آسان با پائین آوردن سن ازدواج و با یک وام یک میلیون تومانی


طبق گزارش خبرگزاری مهر احمدی نژاد در مراسم تجلیل از " خیرین ازدواج" !!- معلوم نیست که خیرین دیگر چه صیغه ای است!؟- گفته است : دلیلی ندارد که سن ازدواج جوانان ایرانی حدود ۲۶ سال باشد و سن ازدواج برای آقایان ۱۹ و ۲۰ سال و برای دختران ۱۶ و ۱۷ سال خوب است."

و سپس اختراع جدید خود برای دور کردن شیاطین را ارائه داده است : که اگر بتوانیم ازدواج آسان را ترویج کنیم، شیطان را هزاران سال نوری از خود دور کرده ایم. 

ضمن اینکه وعده داده است که تا پایان دولت دهم - البته اگر به انتها برسد!!- دیگر مشکل بیکاری و مسکن کاملا به یمن وجود دولت احمدی نژاد حل خوهد شد.

البته با توجه به اینکه ما در کشور امام زمانی زندگی میکنیم طرحهای ولی سفیه و رئیس جمهور امام زمان هم قبل از اینکه توسط خودشان ارائه بشود، عملی شده است. برای همین هم حدود یکماه قبل از ارائه این پیشنهاد توسط  رئیس جمهور  محبوب !! ما - معاون فرهنگی اجتماعی وزارت کشور ایران از آغاز پروژه ازدواج های سیصد هزار تومانی توسط "بنیاد ازدواج آسان" خبر داده بود. که در مجموع طرح شامل دادن وام 700 هزار تومانی بعنوان جهیزیه عروس خانم خوشبخت! و با یک وام یک میلیون تومانی به زوج ها عملی میشود.

در این طرح، جهیزیه عروس خانم هم با مبلغی در حدود ۷۰۰ هزار تومان در اختیار زوج قرار گرفته و در مجموع آنها با یک میلیون تومان در قالب وام قرض الحسنه می توانند ازدواج کنند."

باز هم بگوئید که در کشور ما فکر جوانان نیستند و جوانان ما در معرض دستگیری و زندان و شکنجه و تجاوز و اعدام قرار دارند!! واقعا که مغرض در این مملکت زیاد است. رئیس جمهور ما حتی به فکر ازدواج جوانان نیز هست که مبادا به کار سیاسی و دخالت در کار بزرگان کشیده شوند و به دانشگاه بروند و چشم و گوششان باز شود. زودتر باید جوانان را به خانه بخت فرستاد تا به فساد دانشگاه دچار نگردند. آنهم با ازدواج یک میلیون تومانی !!یعنی حدودا هزار دلار! تازه همین احمدی نژاد قبلا هم گفته بود که باید زوجها بچه مچه هم زیاد بیارند که بچه مسلمون و بچه بسیجی زیاد بشه . به هر حال با این پروژه قراره همه ی جوونای ایران بزودی عروس و دوماد بشن. فکر کنم بزودی همه جوونای خارج کشور هوس رفتن به ایران را بکنند. مبارک باشد .

عاطفه اقبال- 28 نوامبر 2010

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر