۱۳۹۲ شهریور ۱۲, سه‌شنبه

خودکشی یک زندانی!امروز یکی از زندانیان عادی زندان رجایی کرج بنام علی فرخی 40 ساله در جلوی دوربین مدار بسته زندان خودکشی کرد! علی فرخی هشت سال بود که به اتهام سرقت مسلحانه در زندان بسر می برد. او روزهای زندان را به قلاب بافی میگذراند و این تنها سرگرمی و منبع درآمدش بود. ولی زندانبانان ورود نخ بافتنی را به بند ممنوع کردند و با وجود اصرار های مکرر علی فرخی حاضر نشدند به او نخ بفروشند. یک زندانی میگوید، علی فرخی سه شنبه صبح برای آخرین بار برای درخواستش به زندانبان مراجعه کرد و وقتی با جواب منفی روبرو شد. چند لحظه بعد با پاره کردن ملافه خود را مقابل دوربین های مدار بسته حلق آویز کرد. بدون اینکه زندانبانان برای نجات جانش اقدامی کنند!...
ولی براستی مگر در زندانهای ایران چه از نوعی سیاسی اش و چه از نوع عادی اش.. وظیفه زندانبانان نجات جان زندانیان است!؟ زندانبان معنی شکنجه گر و قاتل را در نظام جمهوری اسلامی دارد... زندانبان می ایستد تا در جلوی چشمانش زندانی بینوا خودش را حلق آویز کند تا بعد جسدش را بی سر و صدا پائین بیاورند.

این چهره زشت جمهوری اسلامی است که ایران امروز ما به آن دچار شده است. روحانی... خاتمی... رفسنجانی.... احمدی نژاد یا خامنه ای هیچ فرقی با هم ندارند فقط مهره هایی هستند که دست در دست هم به حفاظت جمهوری ولیان فقیه با تمامیت فساد و جنایاتش برخاسته اند . آنها چهره شوم جمهوری اسلامی در ایران ویران شده ی ما هستند. ایرانی که دزدان بزرگ با غارت های میلیاردی بر جان و مال و ناموس مردم حکومت می کنند و دزدان کوچک که از گرسنگی و بدبختی دست به دزدی می زنند در زندانها با فلاکت جان می سپارند!
عاطفه اقبال - 5 سپتامبر 2013

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر