۱۳۸۹ آبان ۶, پنجشنبه

حکم اعدام طارق عزیزچند روز پیش - سه شنبه 26 اکتبر - خبرگزاری ها خبر از حکم اعدام طارق عزیز دادند. من همان روز نوشتم که این حکم یک انتقام کشی آشکار رژیم ملاها و ایادی اش در عراق از افشاگری هایی اخیر ویکی لیکس میباشد. امروز خبر
اعتصاب غذای خشک پانلا رهبر رادیکالهای ایتالیا به اعتراض به این حکم اعدام شنیدم. "پانلا" گفته است که میخواهند او - یعنی طارق عزیز - را خفه کنند تا مانع حرف زدن او شوند. طارق عزیز در آخرین مصاحبه خود با روزنامه گاردین که در زندان انجام شده بود اوباما را متهم کرده بود که با خارج ساختن نیروهای امریکایی از عراق این کشور را به دست " گرگها " میسپارد. گرگها را اما ما بسیار خوب میشناسیم همان گرگهایی که سی و یکسال است کشور زیبای ما ایران را ویرانه کرده اند و همان گرگهایی که بهترین فرزندان این آب و خاک را از روز به حکومت رسیدن تا به امروز دریده اند و می درند. همان گرگهایی که اینک بر سر قدرت به جان هم افتاده اند. بیادم آمد که 5 سال پیش در آخرین روز زمستانی که برابر با عید قربان مسلمانها بود همین گرگها کسی دیگر را نیز در عراق بپای سیاست های خانمانسوز خود سر بریده بودند.همانها که قصد داشتند هر کس را که فریادی برای آزادی می زند بی مهابا و بی درنگ سر ببرند تا رویای خلافت سفیانی شان را بر مسلمانان جهان واقعیت بخشند. همانها که از اولین روز ورود به ایران رویای صدور انقلاب آنهم از نوع جمهوری اسلامی اش را در سر می پروراندند.
آری 5 سال پیش نیز ........ 

عاطفه اقبال- 28 اکتبر 2010


ذبح انسان در عید قربان: سنت جدید مرتجعین خمینی صفتکامنتها در فیسبوک


Efat Eghbal
بامید آنروز که مالکی جنایتکار بهمراه اربابش و رهبرش خامنه ای خون خوار در دادگاههای بین المللی پاسخ جنایاتشان را بدهند
Supprimer
Jakob Shirazi 
fraamoosh nabaayad kard ke nevisandeh va kaargardaan sahneh khode aamrikaast!!!
Supprimer
Javad Shafaei
Javad Shafaei
پُرواصح است که گماشتگان رژيم در عراق بدون اجازه ارباب آب هم نمی‌خورند و در تحلیل نهایی همه چیز زیر سرِ آخوندهاي جنايتكار است . اگرچه دستگاه قضايي عراق دم از استقلال مي زند اما سر بر خود تصميم نميگيرد وخط وخطوط از بيت خامنه ايي مي رسد. قبلا پسر طارق عزيز گفته بود كه اعدام پدرش به خاطر افشاگري ويكي ايكس است واز اين بابت براي نجات جان پدر مريض و پيرش در خواست كمك كرده بود وامروز واتيكان و اتحاديه اروپا هم نيز حكم آخوندساخته اعدام براي طارق عزيز را محكوم كرده وبراي زندماندن او فراخوان داده واز دولت دست نشانده آخوندها در عراق هم خواسته بودنداز اعدام طارق عزيز كوتاه بيايند.بگذريم . بعد از افشاگرى ويكي ايكس حالا باید دید که آمریکا ومرتجعین چه برنامه هایی برای مردم عراق دارند و استراتژی جدید آمریکا چگونه نقش می بندد. ولی ما ایرانیان نباید فراموش کنیم جایی راکه باید نشانه روی کنیم وسراغش برویم وروی آن متمرکزشویم وهمه انرژی را روی آن بگذاریم تنها وتنها استبداد زیرپرده دین درمیهن اسیرمان ایران است.که با سرنگونی ميراث خوران خميني صلح وآرامش درمنطقه برقرارخواهد شد.ومردم عراق هم ازآتش و دودی که آخوندها بپا کردند نجات خواهند یافت.به امید آن روزفر خنده.
Supprimer
آريو پارسه
درود بر جناب شفایی

من هم معتقدم که راه رهایی منطقه از جنگ و درگیری و ناامنی تنها به بقا و سر نگونی حکومت اسلامی بستگی دارد که خود محصولی است از حاصل تلاش و همبستگی ملت همیشه بزرگ ایران زمین


درود فراوان بر جناب آرین عزیز و عرض شادباش و سلامتی‌
Supprimer
Shahla Zadeh
سپاس جناب آرین ،این قدرت نمایی ها و ماجرا جویی در کشور های همسایه عمر رژیم اشغالگر را اضافه کرد ولی نهایتا دست های کثیفشون رو شده ، امیدوارم که همراه با خیزش یکپارچه مردم ،و بزرگتر شدن شکاف جنگ قدرت ،تفرقه خود محور بینی نیز در اپوزیسیون به همبستگی تبدیل شود،و سیل خروشان میهن پرستان و انسان دوستان ریشه های پوسیده آدمخواران اسلامی را از جا بر کند.
Tuesday at 10:02pm · Like

البته که زنده ماندن طارق عزیز تهدید افشای دشمنان خلقهای دو کشور همسایه خواهد بود و اکنون که نفسهاشان از ویکیلیکس بشمارش افتاده میخواهند هم از مرد محبوب میهن پرست انتقام کشی کنند و هم افمار عمومی را تحت الشعاع اعدام قرار دهند و این همه ناجوانمردی اکیدا محکوم است.

سرنگون باد نظام فاشيستي سلطنت آخوندی
پیروز باد جبهه همبستگی ملی
برقرار باد حکومتی دمکراتیک برای ایرانی آزاد و آباد...Voir plus
عاطفه عزیز ممنون از مقاله جالب و خواندنی. سیاست کثیف بوده و الان نمایان شده. سیاست های خارجی آمریکا همیشه به نفع آخوند ها بوده و هست. در جریان جنگ ۸ ساله ایران و عراق ، آمریکا با فرستادن سلاح به ایران میخواست تعادل جنگ را نگه داره و این جنگ خانمان سوز برنده ای نداشته باشه، فقط بازندگان اصلی این جنگ مردم زجر کشیده ایران و عراق بودند. طارق عزیز که همواره از صلح دفاع میکرد گریبان دیو صفتان جمهوری اسلامی افتاده است. آمریکا علنا با اشغال کردن عراق و افغانستان این دو کشور را تقدیم جمهوری سراسر ننگین اسلامی میکند تا یک ابر قدرت در منطقه به وجود آورد برای اینکه همیشه آمریکا باید حریفی داشته باشد وگرنه قدرتش به کسی آشکار نمیشود.
من فکر میکنم اگر واقعا اتهام طارق عزیز کشتار یک عده تروریستهای شیعه مرتبط با ایران بوده که من در اینجا دستش را میبوسم و از اینکه ریشه این مرتجعان را نکنده است متاسفم

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر