۱۳۸۸ دی ۶, یکشنبه

ترور "علی حبیبی، خواهرزاده حسین موسوی" تصفیه حسابهای درونی دو جناح رژیم جمهوری اسلامیامروز رسانه های منصوب به جناح موسوی سعی کردند کشته شدن "علی حبیبی،خواهرزاده موسوی" را به خبر یک رسانه ها تبدیل کرده و اینطور جلوه دهند که علی حبیبی در تظاهرات میدان انقلاب کشته شده است. از طرفی روی این نکته انگشت گذاشتند که گویا آقای موسوی از فرط تواضع!! با وجود اصرار اطرافیان و حامیانش حاضر به دادن بیانیه نشده است و گفته است که خواهر زاده من هم مثل دیگر شهدای تظاهرات می باشد. 

راستش دروغ چرا! من از وقتی خبر را شنیدم برایم مشخص بود که یک جای این خبر میلنگد و واقعیت امر گفته نشده است. بخصوص این تواضع ! آقای موسوی برایم سئوال برانگیز بود. برای همین در جستجوی جواب، سایت های مختلف را دنبال میکردم. تا اینکه در آخرین ساعات امشب معما حل شد. سایت رادیو فردا و همچنین سایت انقلاب سبز از قول "محسن مخملباف" شرح مفصلی از این حادثه ارائه کردند و معلوم شد که آقای "علی حبیبی موسوی" که از چند روز قبل تهدیدات مکرر تلفنی دریافت کرده بود نه در تظاهرات بلکه در جلوی خانه مسکونی خود توسط یک گروه از جناح مقابل ترور شده است. بعد از ساعتی هم این خبر در سایت هرانا از طرف خانواده موسوی تائید شد.

شرح ماجرا به نقل از "محسن مخملباف" به اینصورت است : 

" سید علی موسوی حبیبی از چندین روز قبل تلفنی بارها تهدید به قتل شده است. خانواده او از این تهدیدها باخبر بوده و برایش ابراز نگرانی میکرده اند. امروز عاشورا از یک پاترول جلوی در خانه آنها ابتدا چندین نفر از نیروهای امنیتی پیاده میشوند و یکی از آنها از نزدیک ترین فاصله با کلت به سینه سید علی موسوی شلیک میکند بطوری که گلوله از پشت او خارج میشود . بعد از آن پنج نفر با پاترول سراسیمه میگریزند. برادر زن سید علی او را به بیمارستان می رساند اما قبل از آنکه به بیمارستان برسد به شهادت نائل میشود."

در نگاه اول با توجه به حرفهای "محسن مخملباف" در رابطه با نحوه ترور آقای "علی حبیبی موسوی" آنچه به نظر میرسد این است که او در رابطه با تصفیه حسابهای درونی دو جناح رژیم جمهوری اسلامی کشته است. از نظر من کشتن او یک جنایت دیگر از طرف شخص خامنه ای است و به لحاظ حقوق انسانی باید محکوم گردد ولی نمی توانم او را در زمره شهدای امروز عاشورای ایران قرار دهم. در زمره جوانانی که جان بر کف، به صحنه مبارزه با این رژیم جهل و جنایت ولایت فقیه شتافته بودند و در اینراه با شجاعت تمام به شهادت رسیدند. از نظر من آقای علی حبیبی البته یک قربانی از جناح مغلوب رژیم است ولی یک شهید تظاهرات آزادیخواهانه مردم ایران نیست. 

از طرفی سئوال من از کسانی که میگویند موسوی متواضعانه! حاضر به دادن بیانیه برای کشته شدن خواهرزاده اش نشده است، این است : چرا آقای موسوی بیانیه ای در رابطه با دیگر شهدای راه آزادی نمی دهند؟ آیا اینهم از موضع تواضع بیش از حد ایشان است!؟ یا اینکه نمیخواهد بیانیه اش – خدای ناکرده!- به مثابه تائید تظاهرات قهرمانانه مردم ایران که نه خودش و نه اهل خانواده اش در آن شرکت نداشتند . تلقی گردد؟ آیا به این دلیل نیست که آقای موسوی اساسا این تظاهرات را قبول ندارد و همانطور که خودش بارها تکرار کرده است به آن امام دجال کفن شده دخیل بسته است و به این امام جنایتکار حاضر - که عکس هر دوشان به دست مردم آتش زده میشود- ارادت دارد و نمیخواهد اصل نظام برباد برود؟ آقای موسوی یکبار با صراحت به مردم ایران بگوئید از چه میترسید که اینطور از ترس کله پا شدن نظام دست به عصا راه می روید؟ شاید که خودتان نیز اشراف دارید که شما نیز جناحی از این رژِیم منفور محسوب می شوید و اگر سیل اعتراضات مردم به پایه های این نظام برسد شما و جناحتان را نیز با خود خواهد برد. 


عاطفه اقبال - یکشنبه 27 دسامبر 2009 برابر با عاشورای مردم ایران سال 88


کامنت ها در فیسبوک
Ali Fattah shomahaa maniye jenah daroone regim ham nemidoonid ,musavi dar ghodrat nist ke jenahai az daroone regtim bashad , bas konid ,bish az had barmala shodid
Atefeh Eghbal
دوست عزیز برای همین میگویم که جناح مغلوب رژیم یعنی موقعی سر کار بوده. نخست وزیر بوده مسئولیتهای دیگه تو رژِیم داشته مثل خیلی از اصلاح طلبان ولی حالا که رژیم یک پایه شده و اینها را از صحنه حذف کرده تبدیل شدند به جناح مغلوب رژیم. جناح غالب هم همونیه که الان سرکاره. من یک تحلیل ارائه دادم. شما هم میتوانید تحلیل خودتان را در مقابلش ارائه دهید
Hady Shahmirzaie atefe aziz kheili ziba neveshti.musavi dar sale 67 sharike gorme regim bud va bar an genaiat sehe migozasht va nakhost vazire rigim bud.
Reza Ramezanpoor · 297 amis en commun
مو سوی در ایران زیر نظر هست و اگر میگوید در چهار چوب قانون اقدام میکند به خاطر این هست که جناح حاکم منتظر کوچکترین بهانه است تا او را محکوم و دستگیر کنند و هیچ آدم عاقلی هم نمی یاد حرفی بزنه که بر علیه خودش استفاده بشه آنها همین جوری به همه بر چسب اقدام علیه امنیت میزنند و به خاطر همین هم تا الان نتوانستند مدرکی علیه او گیر بیاورند .مو سوی چه بخواهیم چه نخواهیم فعلا در مقابل حکومت قرار گرفته و مردم هم از اون حمایت میکنند بگذارید اول مردم به هدفشن که سرنگونی رژیم هست برسند بعد شما افشا گری کنید .در ضمن کشته شدن خواهر زاده ایشون هم به هر دلیلی که کشته شده باشد جزو شهدا ی روز عاشورا محسوب میشود چرا که باز از طرف جناح حاکم کشته شده اگر غیر از این بود که مخبلباف نمیامد شرح دهد که چگونه کشته شده لطفاً بیخود موجب تفرقه نشوید
Atefeh Eghbal
دوست عزیز تهمت تفرقه نزنید. همانطور که من به شما نمیزنم. من تحلیلم را نوشتم شما هم تحلیلتان را نوشتید بگذارید دیگران قضاوت کنند. در جواب به شما شهدای تظاهرات عاشورا آنهایی هستند که تن جلوی گلوله سپر کردند و آگاهانه به میدان شتافتند. ایشان به حق که قربانی خامنه ای است و باید این جنایت را محکوم کرد. ولی هر کلمه ای معنی خاص خودش را دارد
Mahshid Naini
هیچ انسان اگاهی نمیتواند از جانباختن مردم و جوانان بپا خاسته ایران که برای بدست اوردن ازادی و حقوق انسانی خود در خیابانها جان میدهند غم و اندوه به خود راه ندهد حتی اگر این جانباخته خواهر زاده موسوی باشد. ولی سئوال اینجاست : حال که موسوی با جانباختن یکی از نزدیکان خود روبرو شده ایا قادر خواهد بود که غم و رنج خانواده ده ها هزازنفر از بهترین فرزندان این میهن که بفرمان او و  ارباب جنایتکارش پرپرشدند را درک کند؟ وضمن انتقاد از خود از خانواده های این عزیزان عذرخواهی کند ؟ اگر چه مطمئنا این عزیزان نه می بخشند ونه فراموش میکنند.
Reza Tanha
موسوی و خاتمی هر دو از خود رژیم هستند یکی هشت سال رییس جمهور و دیگری نخست وزیر. در زمان خاتمی یازده هزار نفر اعدام شدند و در زمان موسوی سی هزار نفر. همین خاتمی آخرای ریاست جمهوریش گفت من بدون اجازه رهبر آب نمیخورم. به هر حال جان کلام این است که آلترناتیو جمهوریه اسلامی از درون خود رژیم سرتاسر خونخوارش بیرون نمیاد!
Farshin Kazéminia BBC , dirooz be naghl az yek shahed e eini chiz e digary gozaresh dad ... goft shahedi dideh ke ein fard zakhmi va baad koshteh shoodeh... jaryan chist?
Atefeh Eghbal
آقای اعتمادی حرمت کلام را نگه دارید. شما حق دارید در صفحه من حرفتان را بزنید ولی حق توهین ندارید. چون در اینصورت حرف شما است که " اراجیف" معنی خواهد شد. با احترام عاطفه اقبال
Sogol Ayrom Atefeh aziz dorood bar shoma!! Besiyar ghazieh ro dorost didi!
Efat Eghbal
درود بر عاطفه که با توانی خستگی نا پذیر جنایتهای رژیم را افشا میکند باشد که تاریخ گواه دهد
Monireh Sangari In davaye 2 jenah dige az sare iranian gozashte. Emruz javanane ma agah hastand va midanand ke che mikhahand, in mardome Iran nistand ke be donbale Musavi va gheyro miravand, balke inha hastand ke nacharan be donbale mardom darand keshide mishavand, be khatere hamin gah be nal mizanand va gahi be tobre.
Be javanane Irani etemad konid anha rah va hadafe khod ra peyda khahand kard.
In davaha kohne shode...
Manochehr Aslanpoor
اتفاقا من حرف اقای اعتمادی را انحراف میدانم . سکوت کردن و عدم خبر رسانی باعث می شود که مردم حقایق را نبینند و نشنوند و این خود آغاز انحراف است . اقای اعتمادی مشخص نکرده اند که کجای مطلبی که عاطفۀ گرامی در این صفحه گذاشته انحرافی است . اما من میتوانم بگویم که شاید برخی ، از افشای اینگونه مطالب ترس دارند و عمدا این نوع مباحث را انحراف میخوانند .
Mehran Assadi merci............va , 2 bare merci ..Alireza Etemadi .......
Hoda Eghbaly atefe harfe shoma dorost . ama man anja budeam pas kheili tond narid. mobareze sabr mikhad va tafakorrrrr chizi keeen hokomat az borooz an joligeri kard. man az mosavi hemayat nemikonam ama eteghadam nadaram ma bayad khodemun reshye khodemono bezanim .nemitoonim ham begem uni ke ba gooole morde ba ooni ke ba chgho ya kotak fargh dare mohem ensaniyat va haghe haghe hayat ke az afrad salb shode.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر