۱۴۰۱ فروردین ۲۷, شنبه

جمهوری اسلامی قاتل مهدی صالحی است

مهدی صالحی از جوانان معترضی بود که در دی ماه 96 در اصفهان دستگیر شده و با اتهام محارب به اعدام محکوم شده بود. او را به قدری شکنجه کرده بودند که مدتها ادرارش همراه با خون بود. بر اثر شوک الکتریکی که بعنوان شکنجه به سر او زده بودند مداوم در زندان سردرد های شدید داشت و دو بار دچار سکته شده بود. در زیر چنین شکنجه هایی از او اعتراف اجباری و دروغین گرفتند و به اعدام محکومش کردند. مهدی 4 سال زیر شکنجه و بیماری و زیر اعدام بسر برد. و نهایتا نیز وقتی به دلیل بیماری به بهداری مراجعه میکند او را با تزریق آمپول اشتباهی می کشند. جمهوری اسلامی قاتل مهدی است. یک جوان سالم را به زندان برد و به قتل رساند و حتی پیکر بیجانش را هم ماموران امنیتی ساعت 5 صبح بدون اطلاع مردم و فامیل و فقط با حضور چند تن از اعضای خانواده به خاک سپردند.
این یک سناریوی جدید جمهوری اسلامی است برای اینکه از شر مخالفان خود راحت شود. مهدی صالحی اولین نیست آخرین هم نخواهد بود. بکتاش آبتین، ساسان نیک نفس، بهنام محجوبی، محسن دکمه چی و .... نیز به همین شیوه به قتل رسیده بودند.
جمهوری اسلامی قصد دارد به هر شیوه ای که میتواند زندانیان سیاسی را به قتل برساند. تا این حکومت بر پا است و ضعیت بر همین روال به پیش خواهد رفت.
عاطفه اقبال - 17 آوریل 2022


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر