۱۳۹۶ مهر ۲۲, شنبه

ناجی آمد، گل بدهیدش

ناجی آمد، دل بدهیدش، جان بفشانید، سر بنهیدش، در بگشایید، گل بفشانید، نقل بیارید، می بدهیدش

ازدیشب جنب و جوش قابل توجهی در فضای مجازی براه افتاده. همه بدنبال این بودند که ترامپ در مورد ایران چه موضوع گیری خواهد کرد. امروز بالاخره نجات دهنده مواضعش را اعلام کرد. خلاصه ای از موضع گیری ها را بخوانیم، بسیار جالب است:
وزارت دارایی آمریکا، سپاه پاسداران را تحریم کرد : البته سپاه از سال 2007 تحریم شده بود! اما چرا جنایتکاران سپاه را در لیست تروریستی نگذاشته اند!؟

ترامپ 
: هروقت بخواهم می توانم برجام را از بین ببرم! اما فعلا کاری ندارم! 
اینهم جدید نبود و قبلا بارها گفته شده بود! 

روحانی : رئیس جمهور آمریکا هنوز نام خلیج فارس را یاد نگرفته و آنرا خلیج عربی میگوید. بهتر است برود اول تاریخ بخواند! ضمنا آمریکا قبلا هم علیه دولت مصدق کودتا کرده است!
البته فراموش کرده است از نقش آخوندها در کودتا علیه مصدق بگوید.

آنتونی زورکرخبرنگار در توئیتر خود می نویسد : ترامپ قبل از اعلام استراتژی جدید در جمع خبرنگاران "ملت ایران" را "ملتی تروریست" نامید!

وزیر خارجه روسیه حرفهای ترامپ را بی اندازه دردسر ساز خواند و با اطلاع از قراردادهای پشت پرده و های و هوی جلوی پرده، گفت : تحریم ها علیه ایران دوباره برقرار نخواهد شد.

از اینطرف، مک کین از بستر بیماری از سیاست جدید ترامپ در قبال ایران حمایت کرد. کدام سیاست جدید؟ چیزی عوض شده؟

بنیامین نتانیاهو بخاطر " سخنان شجاعانه "! ترامپ به او تبریک گفت.

خانم برگزیده، مریم رجوی هم بلافاصله در سیاست موازی به صحنه آمد و "شیخ شجاع ترامپ" را تحسین کرده و گفت حالا ما را به جای سپاه پاسداران به رسمیت بشناسید! مگر ما چه چیزی کمتراز آنها داریم!؟ بدنبال سخنان خانم برگزیده، تبریک و رد و بدل دسته گل  در صفحات اعضا و هواداران تا کنون ادامه دارد. همچنین لایک ها و پیامهای تبریکشان در صفحات مجازی ترامپ،  بالاخره آن ناجی که اینهمه سال منتظرش بودند، آمد. و شاید بشود مهر تابان را با حل مسائل شرعی اش بر شانه های ترامپ به تهران ببرد!

ناجی آمد، دل بدهیدش، جان بفشانید، سر بنهیدش، در بگشایید، گل بفشانید، نقل بیارید، می بدهیدش
"البته همه اینکارها را در کمپ اشرف با امریکایی ها کردند، گل و نبات و نقل.. ولی فعلا خبری نیست"

بعد هم بلافاصله مردک کشخان را به صحنه فرستادند که بگوید اصلا این "عاطفه اقبال"  باعث شد ما طی سی و نه سال گذشته نتوانستیم رژیم را سرنگون کنیم.  او گرای ما را به آمریکایی ها داد تا کمپ اشرف را در عراق بمباران کنند و به جمهوری اسلامی چراغ سبز موشک باران لیبرتی را بدهند. همو بود که کمپین راه انداخت و مجاهدین را مجبور کرد از شعارهای بازگشت به کشتارگاه اشرف دست بردارند و از قتلگاه عراق بیرون بیایند و در تیرانا زمینگیر شوند. وگرنه الان همه در اشرف و لیبرتی گوش به فرمان ترامپ بودیم و با حاضر حاضر گفتن به ترامپ، همه کسانی که در تیرانا از ما یکی یکی جدا میشوند را گوشت دم توپ می کردیم و بقول عربها : خلاص!

 یک عده هم این وسط از امروز صبح گروه پیام در فیسبوک درست کردند و پیام پشت پیام که به  سفارتهای آمریکا برویم و برای تشکر و قدردانی به "ناجی ترامپ" دسته گل  بفرستیم. من می خواستم از گروه بیرون بیایم ولی گفتم بمانم و ببینم بالاخره چه نوع دسته گلی؟  چه قیمتی؟ و چه رنگی؟ باید به ترامپ ، این نجات دهنده بشریت ، مسیحی که دوباره ظهور کرده  تا ما ایرانیان را مثل عراقی ها و افغانستانی ها و مصری ها  و .... نجات دهد، بفرستیم. شما دوستان راهنمایی کنید در مورد دسته گل، چون من زیاد سلیقه ام در این زمینه ها خوب نیست و امکان دارد به مذاق ترامپ خوش نیاید!

به نظر شما دسته گل چه طوری باشه خوبه؟
عاطفه اقبال – 13 اکتبر 2017


۴ نظر:

 1. خانم اقبال دمتون گرم. کلی خندیدم از مضحکه کردن اپوزیسیون خیالی

  پاسخحذف
 2. متاسفانه از جماعت رجوی جز این برنمی آید. آنها بقول مسعود رجوی در عراق نشسته اند تا مرغی رد شود و تخم مرغ آن در تابه آنها بیفتد! خنده دار نیست گریه آور است.

  پاسخحذف
 3. با تاسف ! مجاهدین دیر زمانیست دچار یک حماقت استراتژیک شده و عمده فعالیت خود را معطوف به مشکلات و تضادهای بیرونی رژیم کرده و میکنند و از همین بابت هم ٬لاجرم تحت تاثیر همین موضوع قرار دارند و با آمدن جناحی از حاکمیت در ایالات متحده ٬ نامبرگان دچار آنچنان شور و شوقی میشوند که عنان از کف داده و حتی لیست شهدای مجاهد را به سناتور امریکایی میدهند !!! البته مطابق ادعای رهبری مجاهدین قرار بر این بود که سازمان و امریکا در خطوط موازی حرکت کنند و میدانیم که دو خط موازی ٬هیچ نقطه تلاقی پیدا نمکنند ٬ ولی خوب گویا اخیرآ در نقطه ای تلاقی پیدا کردند !! هر دم از این باغ بری میرسد ٬ تازه تراز تازه تری میرسد .و اما آخوندهای حاکم بر ایران هر چه بر برد موشکها یشان بیافزایند و هر کلاهکی که روی آن بگذارند باید سر تسلیم بر اراده مردمی فرورد آورند که جز آزادی و نفی دیکتاتوری و اعادهً حق حاکمیت ملی ٬ هدف دیگری ندارند .
  و صد البته دسته گل را تقدیم مردم ایران زمین خواهیم کرد که در جای جای میهنمان به مقاوت خود در مقابله با رژیم اسلامی به هر نحوی از انحاُ ادامه میدهند .

  پاسخحذف
 4. من نمی فهمم، ترامپ سخنرانی کرده و به نظام توپ و تشر زده، مجاهدین چرا دوباره به شما بند کردند و به شما بد و بیراه میگن؟ کمپین شما که دیگه تموم شده. اینا هم که ناچار شدن به آلبانی نقل مکان کنن و به فکر اشرف دوم و سوم و چهارم باشن. واقعا چه روزگاری است. مجاهدین هم دیگه قاطی کردند. یه زمانی روی سر یک مجاهد قسم میخوردیم . امروز!!!!

  پاسخحذف