۱۳۹۶ فروردین ۲۷, یکشنبه

تقدیم لیست اسامی و مشخصات بیست هزار شهید راه آزادی توسط مریم رجوی به مک کین! کاری بغایت شرم آور!امروز این عکس در سایت های مجاهدین با آب و تاب بسیار منتشر شد
.خانم رجوی در حال دادن کتاب سرخ اسامی شهیدان راه آزادی به مک کین!

بیادم آمد که روزی مسعود رجوی لیست شهدا را با کلی احساسات به خاک حسین امام عقیدتی مسلمانان در کربلا تقدیم کرد و گفت : " ما بتو پناهنده شده ایمو فقط از تو کمک میخواهیم! ....زیر چتر عقیدتی تو با شرف زیستیم.اما  قیمت باشرف زیستن چقدر گرانبها است! چه زنان باردار که هم شکنجه و تیرباران شدند...و چه پیکرهای پاکی که زیر لودر رفت. چه حلقوم ها و حنجره هایی که سرود خوانان بریده شد..." 

امروز گویا جهت از کربلا به سوی آنسوی دنیا چرخیده استخون شهدا هم جهتش به آنطرف تغییر یافته. از قرار منطق قدرت در جهان تعیین کننده است و باید به دامن یکی آویزان شددر زمانی که پادشاه عربستان سعودی با کارنامه ای از جنایت،  از طرف خانم برگزیده " شیخ شجاع" لقب میگیرد! البته که برای این جماعت، هدیه اسامی شهدا به کسی مانند مک کین نیز مشروع میشود. 

خانم رجوی از خون شهدایی که برای آزادی و استقلال در مقابله با رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی جان سپردند، سوء استفاده نکنید. شما میتوانید با مک کین و نتان یاهو و هر کس دیگر که میخواهید، ملاقات کنید. این به خودتان و سیاست های فرصت طلبانه مجاهدین برمیگرددولی در میان این شهدا نامهای بسیاری وجود دارد که من و ما می شناسیم و به شما اجازه نمی دهیم که نام آنها را با هدیه دادن به  مک کین ها به سیاست های غلط خود آلوده کنید.  این بیست هزار شهید هیچ ربطی به سیاست های فعلی مجاهدین ندارند. دست از سر آنها بردارید! تک به تک این شهدا در شرایطی توسط رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی کشته شده اند که به سیاست ضد امپریالیستی شما در مسیر مبارزه با رژیم - درست یا غلط - باور داشتند. امروز سیاست های شما صد و هشتاد درجه تغییر یافته است. همچنان که من و مایی که آنزمان همراه شما بودیم امروز دیگر از شما حمایت نمیکنیم. شما حق ندارید از اسامی این شهدا برای سیاست های امروزی خود استفاده کنید. این شهدا جزو اموال شخصی شما محسوب نمیشوند که آنها را به این و آن تقدیم کنید!

براستی چگونه است که تا بحال موفق به جمع آوری نام فقط بیست هزار شهید شده اید؟ نام بقیه شهدا کجاست؟ و چرا بیست هزار و نه یک عدد کمتر یا بیشتر؟ آیا ارقام شما نیز مثل همیشه ارقام تبلیغاتی است؟ نام بقیه شهدا کجا است؟  اگر آنطور که ادعا میکنید، پایگاه و رزوی مردمی دارید . چرا هنوز نمی توانید نام حداقل نیمی از دویست هزار شهیدی که مدعی آنها هستید را منتشر کنید؟ یعنی این مردم حتی برای ارسال نام عزیزان مثله و اعدام شده شان به شما تردید دارند؟ یعنی نام صد و هشتاد هزار شهید دیگر برای شما که خود را یک نیروی مردمی می دانید هنوز بعد از بیش از سی سال ناشناخته است!؟ چه نشان اعتمادی از طرف مردم! چه پایه های محکمی در قلوب مردمی که از سرکوب و جنایت آخوندها و آخوند صفتان به جان آمده اند! شاید برای همین است که دست به دامن کسانی شده اید که در چند دهه پیش آنها را عامل تمامی بدبختی های مردم می نامیدید و از " خمینی " میخواستید که گروگان گیری را در سفارت آمریکا ادامه داده و به رابطه با آمریکا پایان دهد! چه شد که امروز به دامن همانها آویزان شده اید که شاید شما را " به تهران ببرند" !  از قرار اینکار از عهده اعضا و هواداران بساز و بفروشی خارج کشوری تان که در کنار کار و کاسبی، در شعاردادن کاذب نیز،  یدی طولانی دارند، بر نیامده است!  

براستی چرا از بمباران قرارگاه های مجاهدین توسط آمریکا در زمان حمله به عراق هرگز صحبتی نمیکنید! این بمباران ها چه تعداد کشته و زخمی برجا گذاشت؟ آیا این بمباران جنایتکاران حاصل توافق آمریکا با رژیم جمهوری اسلامی نبود؟ مهناز بزازی که امروز مریم رجوی از او تقدیر میکند مگر دو پایش را در جریان این بمباران از دست نداد؟ چگونه است که در نهایت شما با عاملان همان کشتار دست می دهید؟ و لیست شهدا تقدیمشان می کنید؟ آیا برای رسیدن به قدرت زیر پا گذاشتن تمامی پرنسیب ها مشروع شده است؟

بله گویا، رود خروشان خون شهدا دیگر ضامن پیروزی محتوم خلق نیست، بلکه ضامن معاملات سیاسی رهبران همیشه پیروز است! 

آری! خانم رجوی! قیمت باشرف زیستن بسیار گرانبها است. و هر کسی نمیتواند این بها را بپردازد. شما در راه "به قدرت رسیدن به هر قیمت " میتوانید همه چیز را توجیه کنید. اما معامله با نام شهدای ما به هیچ بهانه ای مشروعیت ندارد. با خون شهدای ما کاسبی نکنیدشرم کنید! 

عاطفه اقبال - 16 آوریل 2017

از سایت مجاهدین : "در ادامه این گردهمایی، رئیس جمهور برگزیده مقاومت کتاب لیست اسامی و مشخصات ۲۰هزار تن از ۱۲۰ هزار شهید راه آزادی ایران را، که آن را بزرگترین سرمایه مقاومت ایران توصیف کرد، به سناتور مک‌کین هدیه کرد. سناتور مک‌کین سپس با شماری از مجاهدان اشرفی، زندانیان سیاسی از بند‌رسته و مجاهدانی از خانواده‌های شهیدان که در این گردهمایی حضور داشتند، در مورد تجربیات شخصی آنها به گفتگو پرداخت."


لینک در فیسبوک

کامنت ها در فیسبوک


Commentaires
Farhad Re
خانم اقبال خسته نباشید!
اما آن خاطراتی را که قبلاً وعده دادید اگر برای راهنمای عمل شدن باشد به نظر من هرچه زودتر منتشر بشود تاثیر مثبت و انقلابی بیشتری بر علیه هر شکلی از توتالیریزم، ولی فقیه و رهبر عقیدتی و اینگونه بازیها دارد، چون در آینده که کار از کار گذشته و بسیاری هم احتمالاً از این دنیا رفته اند، تاثیر آن بسیار کمتر خواهد بود!
Atefeh Eghbal
آقای فرهاد رو، ممنون از نظرتان. من خاطراتم را در زمانی که ضروری بدانم منتشر خواهم کرد. زمان مورد نظر من حتما با نظر شما متفاوت است. تجارب همیشه برای نسل فعلی نیست گاهی برای نسل های آینده میباشد. کار هم از کار با این چیزها نمیگذرد. تا بحال خیلی ها خاطراتشان را منتشر کرده اند. همه رویدادهای دنیا به خاطرات من بند نیست. موفق باشید.
J’aimeRépondre12 h


Farhad Re
خانم اقبال سلام و خسته نباشید. حرف شما که خاطرات تنها برای نسل حاضر سودمند نیست صحیح است اما علت اینکه من از شما تقاضای انتشار زودتر خاطراتتان را کرده ام اینست که این آگاهی برای نسل کنونی بسیار سودمندتر می باشد و در کنار خاطرات دیگران به آگاهی عمومی در تن ندادن به توتالیریزم، ولایت فقیه، رهبرعقیذتی بازی و امثال اینها کمک زیادی خواهد کرد!
البته این تصمیم شما بوده و خواهد بود، من صرفاً نظرم را مطرح کردم! در هر صورت به امید موفقیت شما در همه کارهایی که به سود آزادی و برابری انجام میدهید!
Atefeh Eghbal
با تشکر فرهاد عزیز
Jamal Azimi
درود بر شرفتان خانم إقبال گرامي ، براستي كه با شرف زيستن بها دارد. 
اما دير زماني است كه به قدرت رسيدن بهر بهايى ، سياست أين جماعت ورشكسته شده ، شرافت !پيشكش.
انقلابيون ! ضد امپرياليست! عاقبت بخير، عاقبتشان بخير.
Atefeh Eghbal
ممنون جمال عزیز براستی که با شرف زیستن بها دارد! باید به هر قیمت حاضر به پرداخت این بها بود.
J’aimeRépondre21 h
Nahid Ahmadi
حضور او در كنار مك كين بيانگر اين مطلب هست كه در اين روزگار پلشت ، وقاحت او نهايت ندارد
Atefeh Eghbal
متاسفانه ناهید عزیز! غم انگیز است به اینجا رسیدن!
J’aimeRépondre11 h
Arash Pirouz
تقديم خون بيست هزار شهيد به امام شهيدان حضرت مك كين عليه السلام توسط خانم برگزيده مريم رجوى
Voir la traduction
Je n’aime plusRépondre11 hModifié
Atefeh Eghbal
متاسفانه همینطور است. امام فعلی همان مک کین است و کسانی که پشت سر او هستند.
Nastaran Younesi
مریم قجر اگر معنی شرم را می فهمید که وضعیت عزیزان ما و ما طور دیگری بود !!!!
Atefeh Eghbal
شرم معنی و باری دارد که بسیاری نمیخواهند آنرا بفهمند!
J’aimeRépondre11 h
Azam Tavakoli
اسامی کسانی که خودشان کشتند هم در لیست یا نه؟؟
Atefeh Eghbal
خانم توکلی، با سلام تا جایی که من میدانم مجاهدین یا توسط رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی شکنجه و اعدام و کشته شده اند و یا توسط نیروهای عراقی دولت مالکی در حملات سازمان یافته به کمپ اشرف و لیبرتی در عراق و یا در بمباران های نیروهایی آمریکایی در جریان حمله به عراق. از اینکه خودشان خودشان را کشته باشند خبری ندارم!
J’aimeRépondre152 min
Efat Eghbal
روزی روزگاری بود که می گفتند خون شهیدانمان رنج اسیرانمان در آنها گره می خورد و من و ما و همه با هم دست بدست داده و با قبول تمامی ریسکها و رنج و شکنج و آوارگی با تمام توانمان و هست و نیستمان باین گره وصل شدیم تا رژیم جنایت و خون و شکنجه هر چه بیشتر رسوا و سر نگون شود ، اما حالا با چشمان خود باید ببینیم که نه خلق قهرمان ایران و نه یک ایرانی مبارز و میهن پرست بلکه سر دمداران و جهانخواران را روی سر می گذارند و پا بوسشان هستند ، تا شاید هر چه زودتر ایران را ویرانتر کنند ، ای وای که مردم ایران چقدر باید بها بدهند
Atefeh Eghbal
متاسفانه !
J’aimeRépondre11 h
Rouhi Ahangari
خانم اقبال گرامی این پرسش در ذهنم امد اینکه می گویند دشمن دشمن من دوست من است تا چه حد با واقعیت و با عالم سیاست همخوانی دارد ؟ راهنمایی بفرمائید منظور خاصی ندارم صرفا یک پرسش است
Atefeh Eghbal Rouhi Ahangari من توضیح خاصی نمیتوانم در این رابطه بدهم. هر کس خودش موضع اش را مشخص میکند. اما برای من این قابل قبول نیست. من دست در دست هر کسی با این استدلال نخواهم گذاشت. نه دشمن دشمن من همیشه دوست من نیست. من اینرا قبول ندارم. آنکس که پرنسیب ها و انگیزه هایش با من یک باشد دوست من است.
Rouhi Ahangari
نه دوست نه دشمن مطلق نیستند که بشود روی انها بصورت مطلق نگاه کرد نسبی ست چون در تغیر هستند توضیح شما کافی بود مرسی
Atefeh Eghbal Rouhi Ahangari بله در دنیا همه چیز نسبی است. در مورد دوست این نظر شما درست است اما در مورد دشمنی که دستش به خون عزیزترین های من آغشته است هرگز این دشمنی نسبی نیست و تغییری نخواهد کرد. از یک مرزی دیگر دشمن دشمن می ماند. و نمیتوان اینرا تغییر داد.
Rouhi Ahangari
بله دقیقا
Rouhi Ahangari
من د رعالم سیاست مطرح کردم که قطعا نمیشود با کسانی و یا دولتی که به روی مردم خودش گلوله می بند دطرح اشتی ملی گذاشت .
Commentaires
شرم کنید! با خون شهدای ما کاسبی نکنید.
J’aimeRépondre25 h

Efat Eghbal
از متن ، آیا برای رسیدن به قدرت زیر پا گذاشتن تمامی پرنسیب ها مشروع شده است؟
Commentaires
Reza Gooran
سران فرقه رجويه هيچ چهارچوب و اصول اخلاقي در عمل و كارشون نبوده و به هر سمت و سويي همسان باد مي وزند و از خون كساني كه به كشتن دادند و يا خودشون زير شكنجه در زندانهاي قرون وسطي خود كشتند و از بين بردند حالا به نام شهيد نشخوار و از آن ارتزاق مي كنند

خفت و خواري افتادن يعني همين
J’aimeRépondre1
Bijan Rowshani
گفته میشود حزب توده پشت این عکس هاست تا رفتن پای ضندوق ها را تحریک کند ..... و رژیم هم سنگین ترش میکند ......
Hashem Saeedy · 44 amis en commun
یعنی این کار خلاف سیاست های بعد از انقلاب مجاهد است ؟ آیا این دفعه اول است!!!!

Atefeh Eghbal
بیژن عزیز چگونه حزب توده میتواند پشت عکس هایی باشد که در سایت های رسمی مجاهدین منتشر شده است!؟ مجاهدین در این رابطه اطلاعیه منتشر کرده اند و عکسها را به تفصیل خودشان گذاشته اند. همچنین در تلویزیون سیمای مجاهدین نیز به تفصیل گزارش این دیدار و تقدیم لیست شهدا به مک کین پخش شده. نگاهی به سایت های مجاهدین بیندازید بد نیست دوست من. Bijan Rowshani
J’aimeRépondre33 h
Shirzad Jalili
مک کین در کنار مریم رجوی/ سناتور جان مک کین رئیس کمیته نیروهای مسلح سنای آمریکا در تیرانای آلبانی با سرکرده گروهک تروریستی منافقین دیدار کرد/منبع:خبر آنلاین
Atefeh Eghbal
آقای جلالی لازم نیست از منابع رژیم استفاده کنیم. سایت های مجاهدین این خبر را با عکس های متعدد منتشر کرده اند. ضمن اینکه منافقین هم همان سران جنایتکار جمهوری اسلامی و در راس آنها خمینی و خامنه ای دجال و جنایتکار می باشند.
J’aimeRépondre42 h

لعنت برمریم و مسعود دجالان زمان


آیا بهتر نیست بجای لعنت، این حرکت را نقد کنیم. لعنت مسئله ای را حل نمیکند ادریس عزیز.


من برای کسانیکه که بخاطر خط مشهای پوچ مسعود و مریم جانشان را از دست داده اند احترام زیادی قائلم و معتقدم مریم و مسعود باعث مرگ آنانند.

Atefeh Eghbal Edris Mehrabi این بیست هزار نفر که اسامی شان در این کتاب آمده کسانی هستند که توسط رژیم در دهه شصت اعدام و کشته شده اند. بله امکان دارد که خط مشی و سیاست های مجاهدین در دهه شصت را ما تحلیل کنیم و آنرا قبول داشته باشیم و یا رد کنیم. اما جنایتکار آن کسانی هستند که دستور اعدام دادند و آنرا اجرا کردند. کسانی مثل خمینی. گیلانی. لاجوردی. رئیسی و ...... بقیه جلادان


منم قبول دارم ..ولی من آخوند ها و رجوی ها را درریک رده میبینم

تحلیل گری که می گوید حزب توده پشت این عکس بوده با همین منطق می خواهد به مقابله مجاهدین برود؟ من طرفداری از مجاهد ین نمی کنم و نه از حزب توده فقط نظرم را دادم وپرسش داشتم از شما اقای بیژن واقعا کدام روشنفکر که ذره ای عقل و منطق داشته باشد اینگونه دچار هذیون گویی میشود شما واقعا می خواهید مملکت ایران را با این بینش بیمارگونه مدیریت کنید عزیز من سخنی بگو با عقل بخواند؟!
Je n’aime plusRépondre11 hModifié


درود خانم اقبال گرامی

این واژه « دجال » چرا اینقدر بوسیله دوستان مجاهد و از مجاهد جدا شده استفاده میشه . این واژه مربوط به ادبیات بی ادبی اسلامی است !!


مسعود و مریم از آخوند بدترن....هر چی ادبیات بده باید نثارشان کنی جناب شریفیان

جای تاسف است که جریانی که روزگاری خود را مظهر پایبندی به اصول میدانست و یکی از آموزشهای پایه ای آن در ارتباط با نقد پراگماتیسم (قربانی کردن اصول به خاطر منافع کوتاه مدت) بود امروز آنچنان در ورطه پراگماتیسم و فرصت طلبی و "نان بروز خوردن" گرفتار شده که بازشناسی ان از راست ترین نیروهای سیاسی, ممکن نیست. به این میگویند مجازات اتودینامیک. خنده دار اینجاست که گردانندگان امروز مجاهدین اینگونه رفتارهای شرم آور را در زرورق دیپلماسی انقلابی پیچیده و به خورد هواداران خود میدهند. آنچه که بیشتر جای تاسف است این است که رجویها آنچنان تشکیلات را از عنصر دانش و شعور سیاسی تهی کرده اند که امروز در درون این جریان حتی یک نفر که سرش به تنش بیارزد و قادر باشد "قطار از خط خارج شده سازمان" را به مسیر درستی هدایت کند, باقی نمانده است. و این از شگفتی های دوران ماست که دو مدعی اسلام سیاسی (رژیم با اسلام ارتجاعی اش و مجاهدین با اسلام انقلابی اش), همزمان به بن بست رسیده و امکان اصلاحی برایشان متصور نیست.
Je n’aime plusRépondre21 hModifiéبله متاسفانه همینطور است. کاش کسی بود که بقول شما قطار از خط خارج شده را به ریل اصلی باز می گرداند و مانع هدیه خون شهدا به عقب افتاده ترین و ارتجاعی ترین طیف های جنگ طلب میشد. افسوس!
Bahmanyar Eslami · 15 amis en commun
جا دارد که همه مدعیان ۶۰ سال گذشته مبارزه که هنوز در حیات هستند در مقابل ملت امروز ایران سر تعظیم فرود اورند و عذر خواهی کنند .و تازه اگر مردم زمانه توانایی و قدرت پذیرش پوزش را داشته باشند و راه اینده ناشی از تقلید تجربیات گذشته نباشد .
Roozbeh Zarinnal
این دیدار بین سناتور مک کین و خانم مریم رجوی فقط باعث ناراحتی فاشیست های اسلامی حاکم در ایران است. واقعیت این است که فاشیست های تروریست حاکم در ایران و باندهای سیاه جنایتکاری مانند حزب الله لبنان باید نابود شوند و همانگونه که در زمان جنگ جهانی دول نیروهای ضد فاشیست متحد شده و به مقابله با هیولای فاشیسم رفتند اکنون نیز باید تمام نیروهایی مخالف تروریست های اسلامی مانند داعش و ملایان شیاد ایران و متحدان آنها در سوریه که مردم بی دفاع را با بمبهای شیمیایی مورد تهاجم قرار می دهند با همکاری با هم به عمر این جانیان پایان دهند. سناتور مک کین به درستی می داند که رژیم جانی ایران پدر خوانده تروریستهای جنایتکار فاشیستی می باشند و صلح و آرامش با وجود این هیولای وحشتناک امکان پذیر نیست. سوسیالیست ها و انقلابیون باید از مجاهدین خلق حمایت کرده و فریب تبلیغات فاشیست های اسلامی و یا الیگارشی مافیای روسیه را نخورند. خانم مریم رجوی با شهامت و با درایت سیاسی توانسته است مانند خاری در چشم فاشیست های خمینی صفت بماند. رفقا با هوشیاری باید بدانند که این تبلیغات هیستریک علیه مجاهدین توسط همان باندهای جانی رژیم و توده ای اکثریتی های انجام می شود.
J’aimeRépondre11 h
Atefeh Eghbal
روزبه عزیز من حرف شما را قبول ندارم. این ملاقات باعث ناراحتی من هم هست. من با هر کسی نمی توانم متحد شوم. برای من دشمن دشمن من الزاما همیشه دوست من نیست! بله بدرستی که رژیم حاکم بر ایران جنایتکار است و باید سرنگون شود اما بدست مردم ایران و نه با دخالت نیروهای خارجی. سرنوشت کشور ما را مردم ایران باید مشخص کنند. وگرنه ایران می شود افغانستان. عراق و سوریه و لیبی و .....
Behruz Falahi
انگار چوب توی سوراخ زنبور کرده سازمان هر چی بچه ننه و دماغ اویزونه زده بیرون و سیاسی شده شما که در صحنه نبودین برای نظر دادن ذیصلاح نیستید پس خفه بشید و نزدیک انتخابات اب به اسیاب دشمن نریزید کسانی که تا دیروز دست چپ و راست خودشون رو تشخیص نمیدادن الان پز سیاسی گرفتن خوشبحال رژیم که سرباز  صفرهای مثل شما داره البته من میدونم بعضی از شما به خاطر مسائل فردی و شخصی خودتون در ضدیت افتادید ولی باور کنید که دنیا فقط نوک دماغ خودتون نیست پس در نتیجه بشینید سر جاتون و شر وور هم کم ببافید چون ذیصلاح نیستید اون کسی که این پست رو گذاشته خودش سالها توی این مقاومت بوده و حرفی برای گفتن داره ولی بعضی از شما .........
موفق باشید
Atefeh Eghbal Behruz Falahiآقای بهروز فلاحی، شما همانی نبودید که به همراه چند نفر دیگر قصد کلاهبرداری از خانواده های ساکن لیبرتی را داشتید و من با افشاگری مانع آن شدم! برداشتن آن مطلب توسط من بعد از التماس های پشت پرده شما و دوستتان باعث نمیشود که زبانتان را به فحاشی و هرزه دری بگشایید. شما بروید همان کلاهبرداری را بکنید بهتر است معلوم است چیز بیشتری یاد نگرفته اید. اگر هوادار شمائید که باید بگویم وای بحال جماعتی که امثال شما هوادارش باشند!
J’aimeRépondre51 hModifié
Safa Ashtiani
کاملا با نظر شما در مورد نسل جدیدی از هوا!! داران, موافق هستم. ویژگیهای لمپنانه این گونه هواداران هم کمابیش بر همگان روشن است. به قول معروف:
کند هم جنس با هم جنس پرواز, کبوتر با کبوتر باز با باز.
Reza Dehghan
تف به شرف نداشته تان ،سركوچه كمين مجاهدپركينه.....وقاحت وبيشرمى رايكجا خورديدويك آبى رويش .بازهم صدشرف به آخوندهاى جنايتكار حداقل يك ژست ضدامريكايى ميگيرند واى واى خداى من كه چه خونهايى ريخته شد براى آرمانى كه به قهقرا واضمحلال كشيده شد توسط اين فرقه معلوم الحال وبغايت قدرت طلب فسيل
Voir la traduction
Sadegh Kazemi
سلام و درود بر شرفتان و بر شیر زنی تان خانم اقبال عزیز و گرامی
دوست عزیز، حرف دل به دل مینشیند. 
یکی نیست به مریم خانم بگه:

مریم خانم در سال 1382=2003
آقا مسعود اطلاعات تمامی قرارگاه ها و پایگاه ها و...را با اسم رسم و کروکی و نقشه بسیار دقیق نظامی تقدیم دولت و ارتش آمریکا کردند؟!
تا اینکه در تیر رس قرار ندهند! -در تیر رس قرار نگیرند!؟ و...
آما آرتش آمریکا بلادرنگ با حامییانشان با "بمب های عمه نشانشان" تمامی قرارگاه ها و پایگاه ها مون بی نصب نگذاشت؟!
و به خاک و خون کشید؟! متاسفانه، 
من که ساکن و پرسنل قرارگاه علوی بودم (گاها هم نیز در ترددات) آرتش آمریکا این قرارگاه بسیار محکم و قوی با زیر ساخت ها فکر و حساب شده را با بمب های عمه بزرگ چشم آبی شان به تله ای از خاک کردند و بالای سرمان جولان میدانند،
و تعدادی از هم رزمانم کشته و زخمی شدند و یک خانم از ناحیه دو پا نقض عضو شد و دو نفر دیگر هم نقض عضو شدند-متاسفانه و من بسیار غمگین و....هستم. 
حال میخواهم بدانم خانم استاد انقلاب ایدئولوژیک و استاد...
آیا اسامی شهدا قرارگاه علوی ( و فرمانده شهید من) و جلولا و...اشرف و لیبرتی در لیست اسامی شهدا گنجانده شده بود که هدیه سناتور! مک کین شد؟!؟!؟!
"تف" و"لعنت" بر چرخش 180درجه رهبری سازمان، 
و هر آنکسی که از دوستی رهبری سازمان با آمریکاییها و سعودی ها و اسرائیل ها خوشحالند و با خون شهدای خلق معامله میکنند و....
ناموس مجاهد خلق (سلاح) را شوهر دادند؟! حال بعد از 15سال معامله با آمریکاییها آنهم با خون شهدای خلق؟؟؟!!!
نه نه نه هرگز بهیچوجه قابل فهم و حضم نیست! و....
مریم خانم از خر شیطان بیا پائین و پیاده شو!
و انسانیت را پیش بگیر.
آمریکاییها تا دیروز دشمن خونی بودنند چه شده الان دوست و حامی تان شده مریم خانم.
مریم خانم به چه بهایی؟!
جرأت معامله کردن خون شهدا را از کجا آورده آید، از ایدئولوژی مدره شده مجاهدی؟! نه جانم نمیتوانی! 
چرخش 180 درجه تان را عملی کنید!کامنت ها در سایت دریچه زرد


ناشناس ناشناس گفت...
اخوند ها دین فروشی می کنندو اینها خون فروشی. تف بر این همه بی شرمی.
خجل
۲۷ فروردین ۱۳۹۶ ه‍.ش.، ساعت ۱۴:۱۱

ناشناس جواد گفت...
خجالت برای مریم
۲۷ فروردین ۱۳۹۶ ه‍.ش.، ساعت ۲۳:۲۵

ناشناس کوچک مصدقی گفت...
شماها بروید چرتتان را بزنید کسی که در وسط میدان مبارزه است میفهمد چه میکند درود بر مریم رجوی و شهامت این زن شیر دل و مبارز
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ه‍.ش.، ساعت ۱:۵۵

ناشناس ضد ملا گفت...
فقط من همین را میفهمم که شرایط جهانی عو ض شده است ومجاهدین خلق خیلی خوب این را درک کرده اند که جز با کمک نیروهای خارجی بخصوص آمریکا این رژیم را نمیشود انداخت اپوزیسیون خارجه هیچ پشمی به کلاهشان نیست داخل هم هیچکس نمی تواند کاری بکند و تنها راه در شرایط جهانی همین راه مجاهدین خلق است امیدوارم موفق بشوند
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ه‍.ش.، ساعت ۲:۳۸

ناشناس سیما.ف گفت...
خانم اقبال شما مگر انتظار دیگری داشتید یا چیزی تفاوت نموده است که شما حیرت کرده ای از کوزه همان بیرون میاید که در او هست تعجب ندارد
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ه‍.ش.، ساعت ۳:۰۸

ناشناس ناشناس گفت...

مقاله شما را خواندم و گریه کردم
برادر دو شهید راه آزادی

۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ه‍.ش.، ساعت ۳:۱۰

ناشناس م.ح.فرانسه گفت...
درود بر شما و قلم حق نویس شما بسیار مقاله خوبی بود
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ه‍.ش.، ساعت ۴:۱۸
ناشناس مهتاب ایرانی آمریکا گفت...
لطفا قرقر نکنید راه حل بدهید راه حل خانم رجوی این است که دنبال میکند ولی راه حل شما خانم اقبال و چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ه‍.ش.، ساعت ۵:۰۴

ناشناس جواد گفت...
من شخصا با اتحاد تاکتیکی با آمریکا موافقم.ولی این اتحاد و کمک گرفتن از نیروی خارجی وقتی صحیح و اصولی است که پشتوانه ی یک استراتژی مشخص ملی و مردمی باشد. استراتژیی که سازمان مجاهدین هیچگاه نخواسته و نتوانسته که آن را روشن کند.
حتی با فرض چنین استراتژیی کمک گرفتن از نیروی خارجی و دنیای سرمایه داری در حد کمک تاکتیکی است. اهدای لیست شهدا که جلوتر از آن توسط مسعود رجوی به امام حسین و امام زمان انجام شده بود به این عمل بار ایدیولوژیک و معنایی بسیار بالایی داده است به طوری که هر گونه کپی برداری از این عمل خواه ناخواه چه مریم رجوی و مجاهدین بخواهند و چه نخواهند چه بفهمند و چه نفهمند همان بار ایدیولوژیک را دارد. اگر مسعود رجوی این اکتها را انجام نداده بود تقدیم لیست شهدا در چارچوب افشاگری رژیم و تبلیغات بخوبی قابل تبیین بود ولی الان اساسا چنین نیست.
فقط وفقط یک فضاحت اخلاقی و اصرار بر سقوط است.
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ه‍.ش.، ساعت ۵:۳۴

ناشناس ناشناس گفت...
سلام ضد ملا. چیز زیادی عوض نشده است. مجاهدین هم چیز جدیدی یاد نگرفته اند. یک زمانی صدام بود. بعد هم بوش و حالا هم مک کین. چیز جدیدی نیست. فقط ادم ها عوض شده اند. روش مزدوری همان است که بود.
علامت سوال
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ه‍.ش.، ساعت ۶:۴۵

ناشناس ناشناس گفت...
حمید :‌
عاطفه اقبال بجای اینکه زحماتی را که کشیده و آخرین سریع از پناهجویان را که با کمپین خودش به خارج آورده را بگه چی شد و کجا رفتند و چه جوری و با چه زحماتی کمپینش توانست با هزینه گزاف آنها را از جهنم عراق بیرون بیاورد بیخودی مثل ایرج مصداقی وارث شهدا شده بالاخره مجاهدین توانستند همان میزان اسامی شهدا را جمع آوری کنن بقیه را بهتر است کمپین شما دنبال کند و خودتان هم وارثش آن باشید مجاهدین کسی را ندارند و اصلا کسی با آنها نیست که بخواهند لیست را زیاد کنند خانم اقبال بالاغیرتا دست بالا زده و الان بهترین شرایط است که شما با هوادارانتان لیست بقیه شهدا را گیر بیاورید حتما همه از شما تشکر میکنند اینقدر مفت خوری دیگه نکنید شما که ماشاءالله تو کمپین قبلی تان موفق و سربلند بیرون آمدید والان هم که ماشا‌‌ء‌الله همه نوع فعال سیاسی ضد رژیم هم دارید مثلا حقوقدان مثل آقای روحانی که نمونه تاریخ است - نویسنده و محقق مثل ایرج مصداقی که همه چیز میفهمه شما هم که ماشاءالله هزار ماشا‌‌‌ءالله با کمپینتان این همه انسان را نجات دادید سری آخر کسانی را که در عراق سرگردان بودند را آوردید خوب با همانها فعالیتهای سیاسی خودتان را بکنید و برای سرنگونی رژیم تلاش کنید حتما که موفق میشوید منتظر هستیم که کمپین شما اسامی بقیه شهدا را بدست بیاورید و مطمئن باشید کسی ایراد که هیچ بلکه تشویقتان هم خواهند کرد حتما از تلویزیون میهن که بیننده زیاد دارد کمک بگیرید واقعا حیف خانم اقبال با توانمندی تان اینهمه شکم سیری برخورد میکنند هوادارانتان منتظر راه انداختن کمپین شما هستند خواهش میکنم برای افشای رئیسی هم شده اینکار را بکنید .
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ه‍.ش.، ساعت ۸:۲۰

ناشناس کوچک مصدقی گفت...
از واکنش ملاهای بیشرف مشخص است کارخانم مریم رجوی بسیار درست بوده و مثل شغال ترسیده اند حالا جیغ و داد بکنید بروید این لینک را ببینید
http://www.bbc.com/persian/iran-39622851
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ه‍.ش.، ساعت ۹:۳۷

ناشناس میرزا بزرگ گفت...
ناکوچک لامصدقی خوب یمرتبه بگویند بابا مت مخلص آمریکائیم و اصلا قبلا غلط کردیم گفتیم جهانخوار و امپریالیسم مشکل بشریت هست و خیال خودشان و همه را راحت کنند
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ه‍.ش.، ساعت ۹:۵۳

ناشناس محمود .ک گفت...
درود عاطفه خانم کیف کردم دستت درد نکند
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ه‍.ش.، ساعت ۱۰:۰۰

ناشناس ناشناس گفت...
SALAH MAMLEKAT KISH KOSRAVAN DANAND BEH MAN VA SHOMA CHEH
KASTEH AZ SYASAT
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ه‍.ش.، ساعت ۱۱:۵۴

ناشناس ناشناس گفت...
حمید از نطر شما فقط کسی می تواند به کسی انتقاد کند که خودش بیشتر از او فعال باشد؟ این طرز فکر مرحوم شیر است. برادر من هر کسی می تواند انتقاد کند و اگر نیرویی واقعا مردمی باشد خودش را ملزم به پاسخ گفتن به ان انتقاد می کند. پاسخ منطقی و مستدل و به دور از فحاشی. تا کسی می گوید دیگر گند نزنید, سریعا پاچه طرف را میگیرید که : خودت چکار کرده ای که به ما انتقاد می کنی؟
"خودم کمتر گند زده ام!". این هم پاسخ شما. خیلی وقتها هیچ کاری نکنی خیلی شرافتمندانه تر است. خانم اقبال یکی از شریفترین زنان ایرانی است که من به وجودش افتخار می کنم. در برابر نامردیها و نابکاریها و تهمت ها وتوطئه های یک فرقه مخرب و منحط و بی پرنسیب ایستاد و خم به ابرو نیاورد و از اصول و پرنسیب هایش کوتاه نیامد. ذوب شدگان در ولایت فقیه مغلوب را به جانش انداختند تا با تهمت و تحقیر و تهدید و توهین او را از پا در بیاورند اما می بیند که رو سیاهی به زغال ماند. انهایی که در البانی هستند, ارام ارام که از فضای فرقه ای فاصله بگیرند و به تاریخ و ارشیو مراجعه کنند, خواهند فهمید چه کسی واقعا تلاش کرد تا نجاتشان بدهد و چه کسی خواهان نابودی انها بود. خواهند فهمید برای چه کسی جانشان مهم بود و برای چه کسی قاب عکس و لیست اسامی شان تا به عنوان شهید به همراه مشتی دلار به جان مک کین تقدیم شوند تا بیاید و عکسی یادکاری با رییس جمهور!!!! بگیرد و به دنیا نشان بدهند که : ما هم هستیم. ما را هم به حساب بیاورید و رژیم هم چند فحش به انها بدهد تا به این و ان نشان بدهند: می بینید چقدر مهم هستیم؟ اگر از بین رفته ایم پس چرا رژیم اینقدر از ما می ترسد؟
می گویند در زمان رضا شاه پاسبانی بود که از اینکه رضا شاه یک روز به او گفته بود: "مادر قحبه" افتخار می کرد و هر جا که می رفت ان را با اب و تاب تعریف می کرد!

خجل
۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ه‍.ش.، ساعت ۰:۵۸
۱۴ نظر:

 1. سلام خانم اقبال. در این زمانه نامرد به شجاعت شما درود می فرستم
  امیر

  پاسخحذف
 2. درود بر شما و شجاعت شما که نمیگذارید خون شهدایمان را پایمال کنند. من فکر میکنم رهبران مجاهدین به سیم آخر زده اند. به دلیل اینکه ریزش نفرات در آلبانی و کلا در تشکیلات مجاهدین اخیرا بسیار زیاد شده است. من یکی از این ریزشی ها هستم. و میدانم که بسیاری دیگر نیز در راه هستند. دقیقا بخاطر همین موضع گیری های غلط سازمان. وگرنه ما نمیخواستیم جدا شویم.

  پاسخحذف
 3. متاسفم که سازمان مجاهدین از شهدای راه آزادی این چنین استفاده میکند. اگر قبلا کمترین سمپاتی هم نسبت به مبارزه آنان داشتم. الان دیگر هیچ توهمی ندارم. آنها همه چیز را به لجن آلوده اند. صابر. م

  پاسخحذف
 4. چگونه است که مریم یا مسعود رجوی با این لیست شهدا انقدر خرید و فروش میکنند! یکبار به صدام حسین هدیه میدن. یکبار به امام حسین. یکبار به امام زمان..الانم به مک کین! بیچاره این شهدا که خونشون انقدر ارزان شده و بازی دست اینها! آخوندا کشتن اینا هم استفاده شو می برن.

  پاسخحذف
 5. متاسفم که مریم و مسعود ما را با این شعارها فریب دادند و امروز بدون هیچ پشتوانه ای در تیرانا رها کرده اند. نه پاسپورتی داریم و نه درسی خوانده ایم و نه حقوقی! حرف هم بزنیم پولمان را قطع می کنند. یا باید باز هم به داخل تشکیلات برگردیم و عمری را در رویای سرنگونی آخوندها هدر دهیم و یا چشم به سازمان های پناهندگی داشته باشیم! آیا این چیزی بود که ما برایش آمده بودیم! امروز هم لیست شهدا را دو دستی به آمریکا تقدیم می کنند! گریه آور است برای من!

  پاسخحذف
 6. درود بر قلمتان و آنچه با آن می نویسید. خدا پشت و پناهتان یک مادر دردمند

  پاسخحذف
 7. ممنون که دردهای ما را بیان میکنید. مجاهدین تغییر صد و هشتاد درجه کرده اند ولی از کاسبی با خون بچه های ما دست برنمیدارند. شرمشان باد

  پاسخحذف
 8. خوب بفرمائید شما بجای خانم رجوی بنشینید! ببینم چه می کنید؟ خوب برای نجات ایران باید کاری کرد نمیشه که دست روی دست گذاشت.

  پاسخحذف
 9. درود بر همت شما خانم اقبال و شجاعت قلمتان که با منطق و شجاعت می نویسد. سلامت بمانید

  پاسخحذف
 10. حرف دل ما را نوشتید. همانطور که با کمپین خودتون حرف دل ما رو در نجات فرزندانمون زدید و مجبورشون کردید که همه را از عراق بیرون بیارن. حالا بذارین هر چه میخوان پشت سر شما بگن. ولی جرات نمی کنن بیان یک اطلاعیه علیه شما بدن چون خوب می دونن که حرف درست می زنین و اطلاعیه شون هیچ مسئله ای رو حل نمیکنه. خدا حفظتون کنه و بهتون سلامتی بده . دعای خیر خانواده ها به همراتون من اینو از طرف چند تا خانواده میگم

  پاسخحذف
 11. درودتان باد برای گفتن کلمه حق

  پاسخحذف
 12. خانم اقبال، من از آلبانی برای شما می نویسم. باور کنید که حرف دل خیلی از بچه ها را زدید. من و خیلی های دیگه اگه بیرون اومدیم بخاطر این بود که دیگه هیچ کدوم از ارزش های سازمانو نمی شناختیم. دیگه هیچ از گذشته نمونده. اگه می موندیم باید شرفمونو می فروختیم. حالا هم که بیرون اومدیم وضعیتمون اینجا خیلی سخته اما این سختی رو من یکی ترجیح می دهم. خدا رو شکر میکنم روزی که این مککین اومد من اونجا نبودم. دستتون درد نکنه. فقط نوشتم که بدونید ما نوشته های شما رو می خونیم و قبول داریم. رسول

  پاسخحذف
 13. از اینکه مجاهدین به اینجا رسیده اند ناراحتم . زمانی روی آنها کلی حساب باز کرده بودیم. امروز با هر کس و ناکسی دست می دهند و خودشان را می فروشند نه تنها خودشان را بلکه خون شهدا را هم . ممنون خانم اقبال از اشاره به دردی که درد مشترک ما است.

  پاسخحذف
 14. درود بر شما خانم اقبال، بله زمانی هر هفته زیر نشریۀ مجاهد با تیتر درشت ثابت می نوشتند: رود خروشان خون شهدا ضامن پیروزی محتوم خلق ما است. ولی امروز عملا نئوکانهای جنگ طلب آمریکا را ضامن پیروزی شان می دانند. ضمنا لطف کنید کلمۀ اولی در جملۀ خون خروشان را به جای خون رود بنویسید. هماره بهروز و پیروز باشید.

  پاسخحذف