۱۳۸۹ شهریور ۱۱, پنجشنبه

نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران، شعاری که قلب رژیم را نشانه رفته است


فردا جمعه 12 شهریور روز رژیم ساخته " قدس" است. ولی مردم  از سرفصل قیام سال گذشته  این روز را در اختیار خود گرفته و آنرا " روز ایران" نامیدند و با شعار " نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران " اینروز را به کابوس آخوندها تبدیل کردند. درست به همین دلیل است، رژیمی که روز قدس را چند ماه بعد از به حکومت رسیدنش برای تصاحب قیام فلسطین براه انداخت و آنرا تعطیل رسمی اعلام کرد، اینبار در هچل افتاده وبا طناب خود بافته به ته چاه می رود و نمیداند با این روز چه کند؟رژیم خمینی بعد از ربودن انقلاب سال 57 . در مواجهه با بحران های  بدون علاج در درون جامعه، یک راه حل بیشتر نداشت و آن صدور بحران بود. برای همین از همان اولین روزها سعی کرد در کار همسایگان خود دخالت کرده و خود را نماینده مسلمانان جهان و خمینی دجال را امام، جانشین امام زمان و امام سیزدهم وانمود کند و به خورد نزدیک به یک و نیم میلیارد مسلمان سراسر جهان بدهد. در این راستا خمینی با فرمان علنی قیام به مردم و افسران عراقی که در روزنامه ها سال 58 بطور علنی چاپ شد کشور همسایه را به جنگ فراخواند برای اینکه اگر  این جنگ که بقول  خمینی نعمتی برای نظام بود صورت نمی گرفت، معلوم نبود که رژیم غرق در بحران خمینی در آنزمان آیا می توانست در برابر اعتراضات مردمی که به آنها وعده های مجانی کردن آب و برق و مسکن و برچیده شدن فقر را داده بود کمر راست کند ؟ خمینی با هوشیاری ضد انقلابی این بحران را به خارج از خود صادر کرد تا نظامش پایدار بماند و بتواند تمام اعتراضات مردم و نیروهای آزادیخواه را به این بهانه خاموش کند. دخالت آشکار و پنهان در کشور فلسطین و لبنان و ...یک نمونه دیگر از این تلاشها بود. خمینی سعی کرد این بحران را به خارج از مرزهای خود گسترش دهد. برای همین هم پشت نیروهای مرتجع در منطقه رفته و زیرآب نیروهایی چون یاسر عرفات را که در مقابل دخالتهایش می ایستادند، میزد. و در این راستا نیروهای ارتجاعی چون حماس در فلسطین و حزب الله در لبنان را خلق کرد. نام نهادن روز قدس نیز در راستای صدور جمهوری اسلامی به سراسر جهان صورت گرفت. قدس نام عربی اورشلیم می باشد و خمینی دجال در 16 مرداد سال 58 ، آخرین جمعه ماه رمضان را به نام روز قدس نام گذاری کرد و طی یک سخنرانی گفت :

" روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است، روز حکومت اسلامی است، روزی است که باید بیرق جمهوری اسلامی در سراسر کشورها برافراشته شود " !– منظور لابد پرچم خرچنگ نشان جمهوری اسلامی بوده –

درست به همین دلیل است که شعار " نه غزه ، نه لبنان، جانم فدای ایران " این چنین چون دشنه ای قلب بنیانگذار جمهوری اسلامی و حامیانش را نشانه گرفته و بنیان این رژیم را به لرزه می اندازد. مردم با این شعار در واقع سرنگونی رژیم پلید ولایت سفیه را در اصلی ترین شعارش فریاد میزنند.

چند روز پیش بیانیه مجاهدین انقلاب اسلامی در مورد این شعار در سحام نیوز چاپ شد که شعار نه غزه نه لبنان را "توهم استبداد خواسته مردم" نامیده و نوشته بود :

" متاسفانه دیده میشود که برخی در حرکتی انفعالی و واکنشی در برابر برخورد ابزاری دولت ها با مسئله فلسطین به خطا افتده و سرنوشت ایران و غزه را نه در کنار هم – بلکه – در برابر یکدیگر می بینند. و با سر دادن شعارهایی که حاکی از دو قطبی های تصنعی و کاذب در جنبش سبز است، عملا به توهم استبداد خواسته دامن میزنند. "
سپس در این بیانیه مزبوحانه سعی میشود شعار مردمی " نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران" را با شعار ساختگی " هم غزه هم لبنان و هم ایران!! جایگزین کرده تا تیزی این شعار گرفته شود. ولی معلوم است شعاری که از دل مردم بصورت خودجوش برخاسته است هرگز با شعارهای سفارشی جایگزین نخواهد شد.

امروز حکومت آخوندها از این روز خود ساخته به دلیل این شعار مردمی که سرنگونی اش را نشانه رفته است وحشت دارد و تهران را از چند روز قبل،  در هراس از  فرا رسیدن روز قدس – روز ایران -  به پادگان نظامی تبدیل کرده است. بنا به یک گزارش از چند روز قبل برای جلوگیری از اطلاع رسانی مردمی در جی میل و فیس بوک و یاهو اشکال ایجاد شده و جوانان به سختی با گذر از فیلترشکن های قوی و با اینترنت بسیار کند وارد نت می شوند تا اخبار را دنبال کنند.

در این میان با عمیق تر شدن اختلافات جناح های داخلی رژیم ، کروبی نیز با اعلام حضور در روز قدس و دعوت مردم به راهپیمایی به رو در رویی با خامنه ای برخاسته و چهار روز پی در پی  است که خانه ی او در محاصره قرار دارد تا جایی که امروز تیراندازی دو طرفه  صورت گرفته و سرتیم محافظان کروبی در حالت اغما به بیمارستان منتقل شده است.  رژیم همه این فتنه ها را زیر سر نیروهای مخالف سنتی اش می داند و به گفته ی سایت حکومتی جوان آنلاین :

" از حدود یک هفته قبل شبکه های ضد انقلاب و خصوصا شبکه تلویزیون منافقین !!- مجاهدین -  سیمای آزادی و شبکه سلطنت طلبان هواداران خود و فتنه گران را به تجمع و راهپیمایی بر ضد نظام در روز قدس فرا خوانده و از آنان درخواست نموده تا با فیلمبرداری از تجمعات مستند سازی نموده و آنرا به این شبکه ها ارسال نمایند. "

تمام این دست و پا زدنها هراس بی درمان رژیمی را که می رساند که از ایران زمین این زیباترین وطن ویرانه ساخته  و مردم را از حداقل ترین حقوق انسانی خود محروم کرده است.

برای همین هم فردا در " روز ایران "  با قدرت هر چه تمامتر باید  فریاد بزنیم  :

 نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران

همانا که این شعار پیام آور سرنگونی حکومت پلید ولیان فقیه می باشد و تیشه سرنگونی را به ریش و ریشه ی آخوندها و آخوند صفتان میزند.

عاطفه اقبال


11 شهریور 89 برابر با  2 سپتامبر 2010

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر