۱۳۹۲ بهمن ۳۰, چهارشنبه

پدر میترا بسوی مرگ میرود. یاریش کنیم.زندانی سیاسی "محمدرضا پورشجری " بیمار است و در شرایط بدی در زندان رجایی شهر بسر میبرد. او علاوه بر بیماری قلبی به عفونت مجاری ادرار، قند خون، دیسک کمر و پروستات دچار شده. این بیماری ها نتیجه نزدیک به سه سال زندانی شدن بدون مرخصی او میباشد. محمد رضا که 51 سال دارد در 21 شهریور سال 89 به جرم وبلاگ نویسی در خانه خود دستگیر و به مدت هفت ماه در سلولهای انفرادی زندان رجایی شهر در زیر شکنجه بسر برده است. بیماری های او حاصل این شکنجه ها می باشد. او در حال حاضر در سالن ۷۷ زندان ندامتگاه مرکزی کرج بسر میبرد. محمد رضا از دو روز پیش  به علت عدم رسیدگی پزشکی دست به اعتصاب درمان زده. دختر او " میترا پورشجری" امروز در صفحه فیس بوک خود نوشت :
" پدرم دارد مي ميرد...
 بدون درمان و توجه، بيناييش را دارد از دست ميدهد، تنفسش با مشكل جدي مواجه شده و قلبش توان زدن ندارد و دهها مشكل ديگر...
 منتظر چه هستيد!!! كه بعد از مرگش عكسش را برداشته و اسطوره بسازيد و استفاده سياسي كنيد!!! يك وبلاگ نويس جانش را در راه مبارزه از دست داد!!!! باز مدتي تنور سازمان هاي حقوق بشري و گروهها و افراد داغ شود تا مورد بعدي....
 چرا كسي كاري انجام نميدهد... چرا فرياد من به گوش كسي نميرسد... من يك چيز در اين دنيا از شماها ميخواهم و اون هم درمان پدرم هست ،فقط همين ....
 زجرآورتر از اين روزها برايم نيست كه شاهد ذره ذره از بين رفتن پدرم هستم و بي آنكه مفيد باشم، صداي پدرم ميلرزيد از درد ، دارم از دستش ميدهم .."

صدای اعتراض محمد رضا و دخترش را به هر شکل ممکن تکثیر کنیم. وضعیت او را به گوش ارگانهای حقوق بشری و بین المللی برسانیم تا دخالت کنند. محمد رضا پورشجری در سکوت به سوی مرگ می رود. اعتراض کنیم.
عاطفه اقبال - 19 فوریه 2014

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر