۱۳۸۸ آذر ۶, جمعه

قهرمانان در لبخندشان جاودانه می شوندقهرمانان در لبخندشان جاودانه می شوند : 
به مناسبت انتخاب عکس اعدام مجید و حسین بعنوان عکس دهه توسط خبرگزاری رویتر

http://neveshtehayatefeh.blogspot.fr/2009/11/blog-post_4090.htmlخبرگزاری رویتر عکس صحنه اعدام "مجید کاووسی فر" و برادرزاده اش "حسین کاووسی فر " توسط جراثقال را به عنوان عکس دهه انتخاب کرد
"مجید کاووسی فر" و برادرزاده اش "حسین کاووسی فر" در تاریخ یازده مرداد 86 توسط جراثقال در خیابان مقابل چشمان حیرت زده مردم تهران به دار آویخته شدند. خبرنگار خبرگزاری رویتر که در صحنه حضور داشت عکس های مشهور و جاویدان شهیدان مجید و حسین که با استقامت و بشاش به پای دار می رفتند را مخابره کرد...
خنده مجید بر پای چوبه دار در دوربین یک عکاس جاودانه شد و همه را به تحسین واداشت. امسال این عکسها بعنوان "عکسهای دهه" از طرف خبرگزاری رویتر انتخاب شدند.

شهیدان مجید و حسین کاووسی فر در ماه مرداد 84 ، معاون دادستان تهران بنام "حسن مقدس" که در دستگیری و اعدام جوانان دست داشت و فرد فاسدی بود را بدرک واصل کردند. رژیم فکر میکرد که با اعدام آنها در ملاء عام از مردم زهر چشم خواهد گرفت. ولی این قهرمانان با رفتن شجاعانه به پای دار در حالیکه مجید لبخند پیروزی بر لب داشت و برای مردم دست تکان میداد توطئه رژیم را نقش بر آب کرده و صحنه اعدام را به صحنه مقاومت و پایداری در برابر دژخیم تبدیل کردند. مجید و حسین قبل از اعدامشان گفته بودند که از اینکار حود نه تنها پشیمان نیستند بلکه اگر قرار شود به عقب بازگردند دوباره آنرا تکرار خواهند کرد تا انتقام بی گناهان را از این دژخیمان بگیرند.

خونهای مجید و حسین و صدها هزار شهیدی که خود را فدیه آزادی مردم ایران کردند، نه تنها به هدر نرفته بلکه در خروش قیام قهرمانانه مردم به فریادی علیه تمامیت رژیم ضد بشری ولایت فقیه تبدیل شده است. آتش زدن عکس های خامنه ای جنایتکار که در آستانه شانزده آذر تبدیل به سرگرمی روزانه مردم شده است و شعار مرگ بر خامنه ای نابودی و سرنگونی این رژیم جهل و جنایت را وعده می دهد. باشد که روزی مجیدها و حسین ها را آنطور که باید قدر بگذاریم و مجسمه های آنها را در میادین ایران آزاد فردا سمبل عدالت خواهی و آزادی گردانیم.


عاطفه اقبال - 26 نوامبر سال 2009


۲ نظر:

 1. قانع کننده نبودودلیلت برای فاسد بودن قاضی مقدس چیه؟
  برداشت از شنیده ها یا دروغگویی و شایعه پراکنی؟
  با منطق باشید نه احساس

  پاسخحذف
 2. روزنامه های رزیم گفته بودند که مجید قبلا اقدام به سرقت مسلحانه از چند بانک و کشتن مامور آن نموده است. (انحراف مردم)
  بگویید چرا آن موقع او را اعدام نکردند؟
  مگر دزدی که بانک میزند ممکن است عملیات جانبرکفانه در نابودی ظالم کند؟ اگر بوده است یک نفر مثال بیاورد.
  ننگ بر حکومت دینی و شیعه و اسلام
  روزی که آدمی انسان شود آرزوست

  پاسخحذف